ПДР України+тест 2021

Встановити
Встановлено 412757 разів

ЯК ВСТАНОВИТИ/ОНОВИТИ ЗАСТОСУНОК?

Спосіб 1. Натисніть на кнопку «Встановити» і збережіть файл app-pro-release.apk. Після завантаження файлу його необхідно запустити. За запитом системи надайте дозвіл на встановлення з невідомих джерел.

Спосіб 2. Усім користувачам радимо встановити AppGallery - сучасний магазин застосунків від Huawei. AppGallery пропонує чудовий функціонал і містить більшість популярних застосунків. Встановити AppGallery можна на будь-який смартфон Android. Після встановлення цього магазину застосунків Ви зможете легко встановити або оновити застосунок ПДР+тест 2020 за цим посиланням.

Спосіб 3. Користувачі Xiaomi можуть встановити з фірмового магазину застосунків Xiaomi – GetApps». Для цього:

1. В налаштуваннях телефону перейдіть у "Розширені налаштування";

2. Тимчасово змініть регіон телефону на "Росія" (ми знаємо, це не ідеально);За 1-2 хвилини на вашому телефоні з'явиться новий застосунок – GetApps.


Відкрийте GetApps і виконайте пошук за словом «ПДР».

ЯК АКТИВУВАТИ PREMIUM

1. Створіть особистий кабінет за адресою vodiy.ua/register/

2. Сплатіть за активацію Premium за адресою vodiy.ua/pay/

3. Виконайте авторизацію у застосунку (з логіном та паролем від особистого кабінету vodiy.ua).

ЩО ТАКЕ ФАЙЛ APK?

APK (англ. Android Package) – це формат в якому поширюються програми для Android (як, наприклад «ЕХЕ» є форматом для додатків Windows).

ЧОМУ СИСТЕМА ЗАПИТУЄ ДОЗВІЛ НА ВСТАНОВЛЕННЯ З НЕВІДОМОГО ДЖЕРЕЛА?

В cистемі Android «відомими» вважаються лише Google Play та фірмові магазини застосунків виробників смартфонів (наприклад, «GetApps» для Xiaomi, «Galaxy Store» для Samsung, «AppGallery» для Huawei/Honor та усіх інших брендів, користувачі яких встановили цей магазин застосунків). Для встановлення з інших джерел (у тому численні при встановленні з нашого сайту) необхідно надати дозвіл.

ЧОМУ ВСТАНОВЛЕННЯ ВІДБУВАЄТЬСЯ ЧЕРЕЗ APK ФАЙЛ?

Конкуренти подали фіктивну скаргу до Google про ніби-то порушення авторських прав на картинки до тестів ПДР. Щоб ввести Google в оману, конкуренти подали до суду фіктивний позов та залучили фіктивних відповідачів. Ми надали суду докази і працюємо над поверненням застосунку до Play Market. Вибачте за тимчасові незручності.

 

Мобільний застосунок для Android та iOS

Застосунок для iPhone/iPad та Android допоможе вивчити/повторити Правила дорожнього руху та підготуватись до іспиту для отримання посвідчення водія.

Актуальні версії

 • Android: версія 4.7.2 від 01.01.2021;
 • iOS: версія 2.0.48 від 01.01.2021;

Що нового в останньому оновленні

 • Оновлено контент.

Переваги

 • Тести ПДР. Питання повністю відповідають офіційному іспиту. Режими "Випадкові", "За темами", "Іспит" допоможуть підготуватись до іспиту і скласти його без проблем;
 • Більше 400 ілюстрацій та коментарів до Правил дорожнього руху;
 • Розділ "Законодавство" містить систематизований перелік законодавчих актів, які регулюють права та обов'язки водіїв і поліції;
 • Таблиця штрафів з останніми змінами;
 • "Автострахування для чайників" - підбірка актуальних питань та відповідей щодо того, як застрахувати свою відповідальність на випадок ДТП;
 • "Правовий помічник" - інформація про обов'язки і права водіїв і поліцейських;
 • Інформація оновлюється безпосередньо з нашого сервера. Таким чином, найактуальніша версія ПДР буде завжди у Вас в кишені.

Авторизація у застосунку

  • Для доступу до усіх можливостей сайту і авторизації у мобільному застосунку активуйте Premium.

Системні вимоги

  • Android 5.0 або вище, iOS 11.4 або вище.