Оформити підписку

Підписка — це інструмент, який допомагає краще підготуватися до теоретичного іспиту в сервісному центрі МВС.

Як це працює:

1. Ви повинні бути зареєстровані на vodiy.ua.

2. Натисніть "Продовжити" внизу цієї сторінки.

3. Виконайте платіж на суму 50 грн за допомогою платіжної картки або через Приват24.

4. Всі опції тестування на сайті і можливість активації мобільного додатку включаються автоматично після оплати.

5. Опції тестування на сайті активуються на 92 дні. Для користувачів, які активують Premium на пристроях Android або iOS. Зверніть увагу, опції Premium призначені для використання одним користувачем на одному пристрої. Якщо ви активували опції Premium і не видаляєте мобільний застосунок, не оновлюєте прошивку телефона (планшета) та не відновлюєте налаштування пристрою до початкових, термін дії застосунку не обмежується. Перевстановлення і повторну активацію опцій Premium на одному пристрої можна здійснити у будь-який час протягом дії підписки (92 дні з дня зарахування платежу). Однак, застосовується обмеження у вигляді однієї дозволеної повторної активації за наступних умов: 1. на пристрої оновилась прошивка, 2. пристрій відновлено до початкових налаштувань, 3. необхідна умова для успішної другої активації - опції Premium для Вашого облікового запису не були активовані на іншому пристрої. 

Якщо ви використали другу активацію на іншому пристрої, виконати повторну активацію при відновленні налаштувань або оновленні прошивки буде неможливо.

Відповіді на часті питання ви можете знайти тут. Якщо у Вас виникли додаткові питання, скористайтеся формою зворотного зв'язку.