Оформити підписку

Підписка - це інструмент, який надає змогу краще підготуватись до теоретичного іспиту у сервісному центрі МВС. Як користувач з підпискою вам відображатиметься пояснення після відповіді на кожне питання тестів, ви зможете задавати свої питання та переглядати відповіді на питання інших користувачів, працювати над помилками, порівнювати свої відповіді із загальною статистикою інших користувачів. 

Новинка! Користувачі з підпискою можуть активувати Premium опції в нашому мобільному застосунку Android безкоштовно! Застосунок з тестами для iOS очікується в кінці червня.

Підписка оформлюється за допомогою одноразового платежу (50 грн) або за допомогою коду активації і надається на 3 місяці при вирішенні тестів на сайті. Активація у мобільному застосунку не обмежена по часу, але обмежена двома пристроями. Перевстановлення та повторна активація на одному пристрої можуть проводитись без обмежень.

Код активації підписки ви можете отримати у викладача вашої автошколи. Якщо викладач не має кодів, напишіть нам на admin@vodiy.ua для їх отримання.

Також, користувачі з підпискою мають можливість придбати 3D відеоуроки з ПДР зі знижкою 20 відсотків - ваша економія до 130 грн.

-------------------------------------

Підписка активується автоматично після успішної оплати або миттєво при активації за допомогою коду. На нашому сайті представлені питання для кандидатів у водії категорій "В" та "В1" які повністю відповідають офіційним тестам, що використовуються для приймання іспитів у кандидатів у водії у Сервісних центрах МВС у 2018 році. Завантажити повний перелік екзаменаційних питань ви можете за посиланням.

Зауважте, що складання теоретичних іспитів у сервісних центрах МВС проводиться лише українською та англійською мовою.