Олександр Павлович

Олександр Павлович

2
Додати відгук

Стаж роботи інструктором: 10 років

Mercedes-Benz E 124 (90 грн за академ. годину)

Про себе

Досвідчений професійний водій (стаж за кермом - 20 років) і грамотний, терплячий вчитель (10 років стажу). Саме так - вчитель, а не викладач. Моя мета - навчити Вас неухильно дотримуватися правил, розбиратися в дорожніх ситуаціях, бути ввічливим по відношенню до інших водіїв та пішоходів, а найголовніше навчити впевнено керувати автомобілем.

У процесі навчання вибираю складні повороти та непрості маршрути, постійно перевіряю на предмет знання дорожніх знаків, щоб довести ваші дії до автоматизму. Прагну того, щоб отримавши посвідчення водія ви не боялися непростих ситуацій. Проводжу заняття з практичного водіння на автомобілях Mercedes-Benz E 124 (механіка) і Mercedes-Benz E 124 купе (автомат) що буде дуже зручно для тих, хто за один курс вирішив навчитися водінню на автомобілях з механічною і з автоматичною трансмісією. Вартість одного уроку (півтори години) на "механіці" становить 180 грн, на "автоматі" - 270 грн.

Я даю свободу дій але, у той самий час, тримаю все під контролем. У мене жива теорія та захоплююча практика.

 • Инструктор просто супер
  Кір'ян Тетяна Леонідівна 09 лютого 2018, 02:37
  Александр Павлович отличный инструктор!!!! Я в жизни не видела настолько спокойного человека, он адекватно реагирует на ошибки, обьясняет где ты был не прав, где как нужно было,все постепенно, без напряга,увлекает,человек знает свою работу,и это не мало важно. Большое спасибо что предоставили мне именно такого инструктора))))))
  5
 • Отличный инструктор!
  Владислав 26 листопада 2017, 02:35
  Было очень приятно поработать с Александром Павловичем! Отличный учитель, приятный собеседник, отличный плэйлист на флешке для всяческих меломанов)) Даже жалко расставаться:( Желаю успехов Александру Павловичу и его дальнейшим ученикам, этот человек точно знает, что надо делать!!!
  5
Форма відгуку доступна лише зареєстрованим учням цього інструктора.

Сервіс «Квитанція» допоможе створити та роздрукувати квитанцію для оплати штрафів за порушення ПДР