Автошкола "Центр Промінь"

курси водіїв категорії:

Форми навчання: Вихідного дня, Вечірня, Ранкова

Викладання ПДР в автошколі Комп'ютерний клас

Про автошколу

Автошкола "Центр Промінь" проводить підготовку водіїв категорії "В" у Києві (Виноградар, Вітряні Гори). Ми пропонуємо найкращі ціни у поєднанні з високою якістю навчання. Вартість навчання в автошколі складається з теоретичної частини (1275 грн за повний курс) та практичного водіння. Вартість академічної години (45 хвилин) водіння для кожного інструктора вказана в розділі "Наші інструктори". Стандартний курс практичного водіння складається з 20 занять по дві академічні години (90 хвилин) кожне. Кожен учень може самостійно вибрати інструктора з водіння за наявності вільних місць.

Відсоток учнів автошколи, які здають іспит в ДАІ з першої спроби - є одним з найвищих в Києві. Наша автошкола розташована у власному приміщенні складається з трьох класів і має напрацьовану матеріально-технічну базу. Задати питання адміністрації, подивитися розклад занять, переглянути відповіді на типові запитання або записатися на курси Ви можете на сторінці автошкола.com.ua.

Ми гарантуємо високу якість навчання за доступною ціною! Також, проводимо підготовку судноводіїв в Києві, Луцьку, Черкасах, Чернігові та Херсоні. Якщо Вам потрібні права на моторний човен або катер, звертайтеся до нас! Подробиці на сайті sudno.com.ua.

Адреса автошколи на карті: