Отзывы об автошколе

76 отзывов об автошколе
 • Рекомендую
  Дідковська Оксана 29 октября 2018, 14:08

  Велика подяка всьому колективу автошколи. Ніколи не бачила себе за кермом автомобіля і навіть не очікувала, що в житті буде потреба мати права. За порадами знайомих та відгуками на сайті обрала саме цю школу і ні разу не пожалкувала. Теоретичні заняття завдяки чудовому лектору і майстру свого діла Євгену Вікторовичу проходили цікаво, змістовно і швидко. Завдяки інструктору Дмитру Вікторовичу - великому професіоналу, його безмежному терпінню і повазі до учнів практичні заняття проходили спокійно і невимушено. Жодного разу я не відчула страху перед дорогою. І навіть у складних ситуаціях, коли була думка кинути все, Дмитро Вікторович знаходив потрібні слова, щоби я знову відчула себе впевнено і продовжила навчання. Окрема подяка за можливість в особистому кабінеті проходити тестування з ПДР – це не тільки дає змогу краще засвоїти правила, але й допомагає при підготовці до екзаменів. Успіхів вам!

  Оценка:
  5
 • Рекомендую!
  Юлия 20 октября 2018, 21:36

  Отличная школа! Хочу сказать огромное спасибо за достойное обучение! Благодаря преподавателю теории Евгению Викторовичу, темы усваивались быстро, особо непонятные ситуации разбирались легко. Отдельное спасибо инструктору по вождению Дмитрию Викторовичу. Позитивный, грамотный и ОЧЕНЬ терпеливый человек. Лучший инструктор! Рекомендую всем будущим ученикам!

  Оценка:
  5
 • Тут ви отримаєте справжні знання!
  Лариса 16 октября 2018, 21:33

  Автошкола чудова, тут ви дійсно отримаєте всі необхідні занння з теорії і практики, які допоможуть вам стати впевненим і хорошим водієм. Всім буду рекомендувати цю автошколу, якщо вчитися то тількі тут. Висловлюю велику подяку Морозу Максиму Володимировичу за терпіння, увагу до всіх і до всього та супер професіональний підхід до організації навчання, а також велика подяка справжньому професіоналу з практичного водіння Максиму Анатолійовичу. Бажаю Автошколі "Центр Промінь" успіхів, процвітання та подальшого розвитку!

  Оценка:
  5
 • Рекомендую!
  Федорченко Татьяна 03 сентября 2018, 15:03

  Рекомендую данную автошколу, если хотите научиться вождению, обязательно приходите сюда. Преподаватель теории, Евгений Викторович, очень доступно и профессионально преподает теорию. А инструктор по вождению, Дмитрий Викторович, научит водить и побороть страх любого. Спасибо большое!!!

  Оценка:
  5
 • Всім рекомендую!
  Алёна Бондаренко 01 сентября 2018, 12:48

  Вирішила прийти саме в цю автошколу по відгукам і не помилилась. За цей час 2,5 міяці багато чому навчилась. Кожне заняття проходить цікаво та доступно . Якщо є питання - викладчі залюбки відповідають та пояснюють. Дякую Максиму Володимировичу за кропітливу роботу , Євгенію Вікторовичу за те як він гарно пояснює весь теоритичний матеріал і не нудно ! А Дмитру Вікторовичу за його терпіння та почуття гумору ) Дякую Вам велике .

  Оценка:
  5
 • Хочеш мати справжні знання - рушай до vodiy.ua
  Наталия 15 августа 2018, 14:21

  Про автошколу дізналася з реклами і ні разу не пожалкувала, що потрапила саме сюди. Чудове сучасне технічне оснащення дає змогу відчути себе учасником руху на інтерактивних заняттях. Сайт і особистий кабінет дають змогу вчитися в будь-який час і в будь-якому місці. Євгеній Вікторович - викладач від Бога, дуже неординарна людина з багатим життєвим досвідом, саме тому теорія була цікава і зрозуміла. Дякую за 2,5 місяці творчої, інколи складної, але результативної колективної праці.

  Оценка:
  5
 • Найкраща автошкола у Києві
  Оксана 15 августа 2018, 12:48

  Я дуже і дуже рада, що пішла навчатись саму в цю школу!!! Всі професіонали свого діла! Все на своїх місцях, чудові і доступні для розуміння лекції з відео на проекторі викладає Євген Вікторович, який не тільки вчить правила, а дає гарне пояснення і вчить як буди достойним водієм і закликають до культури водіння на дорозі (чого,на жаль, в нашому місті не вистачає). Хто завантажений роботую, і змушений пропускати лекції,можна вивчати лекції онлайн,я рахую це великий крок уперед! Навчальні тренажери-це просто не передати,якщо ти до цього не сидів за кермом, то це спасіння, де розкажуть перші ази водіння, і ти без страху,можеш вже зробити перші спроби. А ще важливо інструктор, мені пощастило навчатись у Дмитра Вікторовича, за що йому велике дякую! Такого майстра своєї професії я навіть не очікувала, стільки наполегливості, терпіння і позитиву, уроки просто швидко пролітали, а досвід водіння тільки збільшувся. Здається, що одне заняття, а після кожного заняття, я могла робити висновки і помічати свої досягнення! Дякую Максиму Володимировичу за дуже добре підібраний персонал і гарну побудову навчального процесу. Що важливо, в школі в особистому кабінеті ти проходиш практику і заліки по темам так і в цілому, ще ж ти можеш робити і мобільному додатку(!), що теж дуже зручно! Мої найкращі рекомендації школі!

  Оценка:
  5
 • Рекомендую!
  Светлана 07 августа 2018, 19:03

  Рекомендую данную автошколу, а в частности преподавателя по теории Максименко Евгения Викторовича - этот человек не только растолкует вам правила ПДД, но и научит как в дальнейшей "водительской" жизни применять их на практике и смело чувствовать себя на дороге. Уже прошло более полугода после окончания автошколы и получения водительских прав, и сейчас попадая в неприятные ситуации на дороге я чувствую себя уверенно и спокойно так как знаю правила и свои права как водителя. Это я считаю очень многого стоит.

  Оценка:
  5
 • ЗАМЕЧАТЕЛЬНАЯ АВТОШКОЛА!!!
  Вероника 23 июня 2018, 14:36

  Я ни разу не пожалела что пошла учиться в эту автошколу. 7 лет назад здесь учился мой муж, и именно он и порекомендовал мне обучатся именно в этой школе.. Максим Владимирович замечательный преподаватель теории. Замечатльные уроки проводил, на все вопросы отвечал, помогал, когда было нужно. Сегодня я сдала и теорию и практику с первого раза. Я безумно довольна. Обязательно буду советовать знакомым только вашу автошколу. Спасибо

  Оценка:
  5
 • РЕКОМЕНДУЮ!
  Наталия 22 июня 2018, 15:25

  Пришла в школу по отзывам более 5 человек. Такой атмосферы просто не ожидала! Теория настолько доступна и понятна, что сломала сложенный стереотип о "сдать теорию в МРЕО самой невозможно!" Я сдала!!! Каждый билет был проговорен на занятиях! С картинками, с видео, с вопросами! Максим Владимирович огромное Вам, человеческое спасибо за Вашу отдачу любимому делу! Буду рекомендовать Вашу школу всем!!!

  Оценка:
  5
Форма для отзыва отображается лишь зарегистрированным ученикам автошколы