Придбати функціонал Premium

Premium — це додатковий функціонал який активується для сайту vodiy.ua, а також мобільних застосунків "ПДР України+тест" єдиноразовим платежем на суму 50 грн.

Що дає Premium:

1. Пояснення до екзаменаційних питань на сайті vodiy.ua.

2. Можливість роботи над помилками на сайті vodiy.ua.

3. Можливість активації повного функціоналу (Premium) для мобільних застосунків "ПДР України+тест" для Android і iPhone - доступ до усіх екзаменаційних питань, покращений алгоритм тестування, робота над помилками, пояснення до екзаменаційних питань та багато іншого.

4. Відсутність реклами.

Як активувати Premium:

1. Ви повинні бути зареєстровані на vodiy.ua.

2. Натисніть кнопку "Продовжити" внизу цієї сторінки.

3. Виберіть способ оплати (Visa/Mastercard, Приват24 або через термінал) і виконайте платіж на суму 50 грн.

4. Всі опції тестування на сайті і можливість авторизації у мобільному застосунку будуть доступні відпразу після успішної оплати. Статус платежа ви можете переглянути в особистому кабінеті (доступний зареєстрованим користувачам).

Як це працює:

1. Мобільний застосунок повинен використовуватись одним користувачем на одному пристрої. Після установки і активації термін використання програми не обмежується.

2. Повторна активація мобільного застосунку (в разі видалення програми, зміни пристрою) може бути виконана один раз протягом 100 днів з моменту першої активації.

3. Додаткові опції тестування на сайті vodiy.ua активуються на 100 днів.


Відповіді на інші питання ви можете знайти тут. Якщо у Вас виникли додаткові запитання, скористайтесь формою зворотного зв'язку. Обробка платежів здійснюється компанією WayForPay.