Активувати Premium

Користувачі Premium отримують повний і доступ до всього функціоналу сайту vodiy.ua, мобільних застосунків для Android, iPhone та iPad. Premium активується єдиноразовим платежем на суму 98 грн (додатково сплачується комісія 2,45 грн за обробку платежа). Ніяких повторних, автоматичних оплат.

Термін дії Premium

Для мобільних застосунків Android, iPhone та iPad - без обмежень для одного пристрою з можливістю перевстановлення та оновлень. За потреби, допускається один перенос активації на інший пристрій того ж користувача на тій самій платформі (з Android на Android або з iOS на iOS). Для переносу на іншу платформу необхідно придбати додаткову активацію.

Для сайту vodiy.ua - без обмежень.

Інші умови

Допускається одначасне використання на iPhone та iPad одним користувачем виключно за умови, що Apple ID та iCloud ID на обох пристроях співпадають. У такому випадку для авторизації на другому пристрої натисність "Підтримка" у повідомленні про перевищення ліміту активацій.

Якщо у вас немає облікового запису, створіть його зараз для оплати, авторизації на сайті та у мобільних застосунках. Якщо у Вас виникли додаткові запитання, скористайтесь формою зворотного зв'язку.

Обробка платежів здійснюється платіжною системою WayForPay