Відповіді на питання користувачів

Питання, що представлені на нашому сайті і у мобільних застосунках для iOS та Android повністю відповідають тим, за якими приймають іспити у 2019 році у всіх сервісних центрах МВС України. 

Для цього необхідно:

  1. Зареєструватись на сайті vodiy.ua;

  2. Оплатити додатковий функціонал (69 грн на 100 днів для сайту, активація у мобільному застосунку не обмежується за часом);

  3. Функціонал Premium активується відразу після оплати. Для авторизації у мобільному застосунку виконайте вхід з логіном та паролем від vodiy.ua після оплати.

Код активації - це спосіб активації додаткового функціоналу (Premium). Якщо ви оформили Premium за допомогою онлайн платежа - код активації не потрібен.

Ні, не обмежена. Але для переносу на інший пристрій у майбутньому, виконуйте активацію лише на одному пристрої.

За всіма категоріями, тести, за якими складають іспиту у сервісних центрах містять приблизно 2000 питань. З них, приблизно, 1440 питань відносяться до категорій «В» та «В1».

Це не так. На іспиті у сервісному центрі будуть лише питання для тієї категорії, на яку ви навчаєтесь. Якщо ви проходите навчання на vodiy.ua або з нашими мобільними застосунками, на іспиті у вас не буде несподіванок.

Це не так. Усі тестові питання відомі. Ми ще не зустрічали кандидатів у водії у яких на іспиті були питання, яких немає у нас на сайті чи у наших мобільних застосунках.

Так. У наших мобільних застосунках для Android та iOS режим «Іспит» використовує алгоритм підбору питань як на реальному офіційному іспиті для кандидатів у водії у будь-якому сервісному центрі МВС.

Готуватись до іспиту потрібно систематично. Проходити тести по одній темі і переходити до вирішення тестів за іншою темою лише після виконання роботи над помилками, тобто, аналізу помилок і повторного вирішення проблемних питань. Після проходження тестів за всіма темами, потрібно  декілька разів виконати контрольну перевірку знань у режимі «Іспит».

У вас не повинно залишитись помилок у статистиці навчання. Теми, перелічені у попередньому питанні необхідно знати особливо добре. Виконання цих рекомендацій є запорукою гарантованого успішного складання іспитів.

У цьому немає нічого дивного. Наприклад, тема «Основи безпеки руху» для категорії «В» містить лише 52 питання з усіх 1440 питань для цієї категорії але на іспиті обов'язково буде певна гарантована кількість питань з цієї теми. Тому, існує висока ймовірність того, що питання з цієї теми будуть набагато частіше повторюватись при повторному тестуванні у режимі «Іспит» у мобільному застосунку. Така ж картина з деякими іншими темами. Саме тому, режим «Іспит» слід використувати лише для контрольної перевірки знань для самооцінки рівня підготовки до реального іспиту.

Ви, мабуть, пам'ятаєте історію, коли декілька років тому нікому не відома фірма «запатентувала» дизайн нових українських номерних знаків. Схожа картина з ілюстраціями. Маловідоме видавництво має авторські права на ілюстрації, які використуваються на іспиті у сервісних центрах. Тому ми створили свої ілюстрації до тестових питань. Це не вплине на підготовку і здатність успішно скласти іспит.

Файл PDF, що містить усі питання з ілюстраціями як на реальному іспиті розміщений на сайті ГСЦ у розділі «Автошколи - Питання та іспит з ПДР». Також, ви можете порівняти деякі зображення з реального іспиту з представленими у наших застосунках.

Кількість спроб для складання теоретичного іспиту не обмежується. Ви можете складати іспит повторно через п'ять днів на шостий (або тиждень мінус один день). Для складання практичного іспиту у ТСЦ (МРЕО) надається три спроби.

Іспити у сервісних центрах МВС на території України можна складати лише українською або англійською мовою.

Щоб отримати допомогу, ви можете написати листа на support @ vodiy.ua або вибравши відповідну опцію у меню мобільного застосунку.

В залежності він для тижня і часу доби, відповідь на ваше питання може зайняти від декількох хвилин до 24 годин.