– Алгоритм підбору питань є однаковим для всіх ТСЦ (МРЕО) на всій території України.
– В іспит входять не лише питання з тем ПДР, а й питання за темами надання першої допомоги, технічного стану транспортних засобів, безпеки дорожнього руху. Різні теми мають різну обов'язкову кількість питань.
– Формула іспиту на сайті та у мобільних застосунках vodiy.ua відповідає алгоритму іспиту в ТСЦ.
УМОВИ УСПІШНОГО СКЛАДАННЯ ІСПИТУ
Іспит для слухачів автошкіл
– Містить 20 питань. Необхідно відповісти правильно щонайменше на 18 питань;
– Ви повинні відповісти на усі питання за 20 хвилин.
Іспит для викладачів та інструкторів автошкіл
– Для викладачів використовується інший алгоритм підбору питань, ніж для слухачів автошкіл;
– Іспит для викладачів та інструкторів автошкіл складається з 40 питань. Необхідно відповісти правильно щонайменше на 37 питань;
– Ви повинні відповісти на усі питання за 40 хвилин.
Викладачі та інструктори складають теоретичний іспит для отримання атестата на право викладання та підтвердження кваліфікації кожні 5 років.
Повний комплект (100%) офіційних тестових питань 2021. Для доступу до статистики тестування потрібно увійти або зареєструватись – це безкоштовно. Відповіді на часті питання за цим посиланням.
Шановний користувач, у вас увімкнено додаток "Adblock". Щоб сторінка працювала коректно, необхідно вимкнути "Adblock" і перезавантажити сторінку або оформити Premium
Чи дозволено в цій ситуації рух перед переїздом у два ряди?
Якщо перед переїздом немає дорожньої розмітки або дорожніх знаків, що визначають кількість смуг руху, рух транспортних засобів через переїзд дозволяється лише в один ряд (п. 20.4 ПДР).
Білет №15. Питання №1325
Під час руху по гірських дорогах водій транспортного засобу повинен:
Рухатися з непрацюючим двигуном та вимкненими зчепленням або передачею на гірських дорогах забороняється (п. 28.3 ПДР).
Білет №36. Питання №2157
Як змінюється поле зору водія зі збільшенням швидкості руху?
У разі збільшення швидкості руху поле зору водія звужується. При цьому втрачається здатність бачити боковим зором. Це пов’язано з тим, що зі збільшенням швидкості водій повинен основну увагу приділяти дорожній ситуації попереду. Це особливо актуально для недосвідчених водіїв, які можуть втрачати до 90% дорожньої інформації через перевищення безпечної швидкості руху.
Білет №61. Питання №278
Чи дозволено Вам рух у даній ситуації?
Регулювальник має перевагу перед сигналами світлофорів. Тому водії повинні керуватись лише його сигналами. Вам цей сигнал регулювальника рух забороняє (пп. 8.3, 8.8 ПДР).
Білет №31. Питання №2946
Яка частота натискань на грудну клітку при проведенні серцево-легеневої реанімації у постраждалих є правильною?
Частота натискань на грудну клітку під час проведення серцево-легеневої реанімації у постраждалих повинна складати 100-120 натискань на хвилину. Така кількість компресій забезпечує мінімально-необхідний кровообіг у людини під час реанімації.
Білет №8. Питання №1964
Як надати першу медичну допомогу при стенокардії (біль у серці) в дорозі?
Поняття болю у серці та стенокардії — це різні речі. Для того, щоб давати таблетку нітрогліцерину, необхідно точно знати, чи хворіє пацієнт на стенокардію, а також показники артеріального тиску, адже часто стенокардія супроводжується високим або низьким артеріальним тиском. Нітрогліцерин значно знижує тиск, а якщо у хворого тиск вже низький, то це призведе до погіршення його стану. Тому краще "не гратись" з цим препаратом. А от валідол нікому не зашкодить, оскільки під його дією розвивається покращання регіонального кровообігу, зменшується вираженість больових відчуттів. Препарат діє заспокійливо. У питанні не сказано, що хворий непритомний, а нашатирний спирт використовують під час втраті свідомості. Змочити водою тіло можна, тільки якщо це свята вода. Нікому ще вода вилита на тіло не допомогла! Кожен повинен бути впевненим у своїх діях використовуючи правило — "не нашкодь".
Білет №2. Питання №2371
При русі в щільному потоці Ви помітили ззаду транспортний засіб, що рухається на занадто малій дистанції. Як слід вчинити, щоб забезпечити безпеку руху?
За допомогою збільшення дистанції до транспортного засобу, що рухається попереду, ви зможете забезпечити більш плавне і повільне гальмування, що зменшить ризик отримати удар ззаду від водія, що не дотримується безпечної дистанції.
Білет №18. Питання №1040
У разі виникнення якої несправності заборонено подальший рух навіть до місця ремонту або стоянки?
Якщо робоча гальмова система чи рульове керування не дають змоги водієві зупинити транспортний засіб або здійснити маневр під час руху з мінімальною швидкістю, то подальший рух такого транспортного засобу забороняється (п. 31.6 ПДР).
Білет №9. Питання №186
Велосипедисту під час руху на велосипеді забороняється:
Велосипедисту забороняється під час руху триматися за інший транспортний засіб або їздити, не тримаючись за руль, та знімати ноги з педалей (підніжок) (п. 6.6 ПДР).
Білет №15. Питання №1149
За яких умов для перевезення дітей у транспортних засобах, обладнаних ременями безпеки, необхідно використовувати спеціальні засоби, що дають змогу пристебнути дитину за допомогою ременів безпеки?
Дітей, зріст яких становить менше ніж 145 см або тих, що не досягли 12-річного віку, забороняється перевозити у транспортних засобах, обладнаних ременями безпеки, без використання спеціальних засобів, що дають змогу пристебнути дитину за допомогою ременів безпеки, передбачених конструкцією цього транспортного засобу (п. 21.11 ПДР).
Білет №39. Питання №2153
Як змінюється довжина гальмівного шляху легкового автомобіля під час руху з причепом, не оснащеним гальмівною системою?
Довжина гальмівного шляху в цьому випадку збільшується. Причеп, що не оснащений гальмовою системою, тільки збільшує фактичну масу автопоїзда. А чим більша маса транспортного засобу, тим більшим є його гальмівний шлях.
Білет №24. Питання №1865
Залишення водіями місця ДТП, до якої вони причетні, тягне за собою:
Згідно зі ст. 122-4 КУпАП залишення водіями транспортних засобів, іншими учасниками дорожнього руху на місцях порушення встановлених правил дорожньо-транспортної пригоди, до якої вони причетні, карається штрафом у розмірі 255 грн або громадськими роботами на строк від тридцяти до сорока годин, або адміністративним арештом на строк від десяти до п'ятнадцяти діб.
Білет №11. Питання №1032
На яких транспортних засобах встановлюється цей розпізнавальний знак?
Розпізнавальний знак «Глухий водій» розміщується спереду і ззаду на транспортних засобах, якими керують глухі або глухонімі водії (п. 30.3 “б” ПДР).
Білет №65. Питання №1369
За наявності якої несправності заборонено подальший рух транспортного засобу під час дощу або снігопаду?
Якщо під час дощу або снігопаду не працює склоочисник з боку розміщення керма, то подальший рух такого транспортного засобу забороняється (п. 31.6 ПДР).
Білет №70. Питання №1355
У якому з випадків водіям транспортних засобів дозволено в'їзд у зону, позначену даними дорожніми знаками?
Дорожній знак 3.1, встановлений разом із знаком 5.33, забороняє рух усіх транспортних засобів, але його дія не розповсюджується на транспортні засоби, що обслуговують громадян чи належать громадянам, які проживають або працюють у зоні дії цього знаку, а також на транспортні засоби, що обслуговують підприємства, які розташовані у позначеній зоні. У таких випадках транспортні засоби повинні в'їжджати до позначеної зони і виїжджати з неї на найближчому перехресті до місця призначення.
Білет №65. Питання №1459
По якій з траєкторій Вам дозволено виконати розворот у зображеній ситуації?
Знак 3.24 забороняє розворот транспортних засобів. Дія знака поширюється лише на перше перехрещення проїзних частин, тому розворот за траєкторією Б виконати дозволяється.
Білет №10. Питання №20
Як називаються зовнішні світлові пристрої білого кольору, передбачені конструкцією транспортного засобу, встановлені спереду транспортного засобу і призначені для поліпшення його видимості під час руху в світлий час доби?
Денні ходові вогні — зовнішні світлові прилади білого кольору, передбачені конструкцією транспортного засобу, установлені спереду транспортного засобу і призначені для покращення видимості транспортного засобу під час його руху у світлий час доби (п. 1.10 ПДР).
Білет №6. Питання №1388
Чи дозволяється рух до місця ремонту або стоянки в темний час доби з несправними фарами і задніми габаритними вогнями?
Забороняється подальший рух транспортних засобів, у яких у темну пору доби або в умовах недостатньої видимості не горять лампи фар чи задніх габаритних ліхтарів (п. 31.6 ПДР).
Білет №69. Питання №2166
Під час руху в умовах поганої видимості потрібно вибирати швидкість, виходячи з того, що зупинний шлях має бути:
У темну пору доби та в умовах недостатньої видимості потрібно зменшити швидкість руху, щоб водій встиг вчасно зупинити транспортний засіб. Зупинний шлях транспортного засобу не повинен перевищувати відстані видимості дороги.
Білет №10. Питання №813
Черговість проїзду даного перехрестя:
Першим проїде синій автомобіль, який рухається по головній дорозі, позначеній дорожнім знаком 2.3. Трамвай і зелений автомобіль рухаються по другорядній дорозі. Оскільки у рівнозначних умовах трамвай має перевагу руху, він проїде другим, а зелений автомобіль — третім (пп. 16.11, 16.12 ПДР).
Я не нашла в учебнике в разделе "дистанция, интервал, встречный разьезд" каких либо указаний на этот счёт
Відповідь
Переглядати відповіді на питання можуть лише користувачі, які придбали функціонал Premium
Білет №2. Питання №2371
Дмитрий 09 листопада 2018, 16:33
В чем логика вопрос??? При русі в щільному потоці Ви помітили ззаду транспортний засіб, що рухається на занадто малій дистанції. Як слід вчинити, щоб забезпечити безпеку руху? То есть я еду, увидел что сзади меня едет очень близко авто и правильный ответ говорит что я еще и скорость должен сбросить? это как? чтобы он еще быстрее меня догнал? потому что в вопросе не говорится что должен сделать другой водитель, сделать говорится что я заметил и дальше лицо от готово требуется действие не меняется... очень непонятно
Відповідь
Переглядати відповіді на питання можуть лише користувачі, які придбали функціонал Premium