Правила дорожнього руху та екзаменаційні білети ПДР 2019

Правила дорожнього руху

Правила дорожнього руху 2019

Для безпечного керування автомобілем і успішної здачі теоретичного іспиту, читай Правила дорожнього руху з картинками дорожніх знаків на нашому сайті! Текстова версія ПДР містить інтерактивні посилання і підказки. Знайти потрібну інформацію можна використовуючи пошук по сайту. Законодавство водія і перелік штрафів за порушення ПДР знаходяться в розділі "Право". Вся інформація актуальна станом на 2019 рік.

детальніше...
Тести ПДР Україна

Нові тести ПДР 2019

Представляємо нові тести ПДР 2019 для кандидатів у водії. Екзаменаційні питання відповідають тим, що використовуються на реальному іспиті в Сервісних центрах МВС України і містять пояснення до правильних відповідей, інтерактивні посилання на пункти Правил дорожнього руху. Користувачам доступні різні режими навчання та робота над помилками. Вирішиш усі - сміливо йди на іспит!

детальніше...
None

Екзаменаційні питання можна використовувати як для самоперевірки знання Правил дорожнього руху, так і при підготовці до екзамена з ПДР у Сервісних центрах МВС України. Заучувати білети та варіанти відповідей немає сенсу, тому що на реальному іспиті питання можуть бути перемішані і видозмінені.

Правила дорожнього руху включають зміни до ПДР станом на 2019 рік!