Інструктори автошколи

 • Инструктор-профессионал!
  Гайдаш Леся 15 січня 2019, 14:34

  Мне дали инструктора-профессионала - Олега Александровича. Он умеет обучать, и любит обучать. И у него это здорово получается. Он методично, спокойно, без крика все объяснял. Он помог мне преодолеть страх вождения. Если я делала ошибки на занятии, то мы сразу их разбирали, чтобы предотвратить их повторения в будущем. Его терпению можно позавидовать. Главное, вовремя обучения пришло понимание и умение как правильно и безопасно ездить.

  Оцінка:
  5
  Олег Олександрович
  Олег Олександрович (Volkswagen Polo, Hyundai Getz)
 • Один из лучших учителей в моей жизни!
  Резайкін Дмитро 10 січня 2019, 16:11

  Олег Александрович потрясающий человек, с которым обучение вождению прошло легко и непринужденно. Благодаря его подходу к обучению все упражнения на экзамене я выполнил правильно. Каждое занятие было весёлым и, в то же время, продуктивным. Олег Александрович использует системный подход в обучении, а каждую ошибку мы сразу же разбирали чтобы она больше не повторялась. Благодаря Олегу Александровичу я без проблем сдал экзамен в МРЭО с первого раза. Рекомендую этого инструктора всем кто желает научится водить автомобиль!

  Оцінка:
  5
  Олег Олександрович
  Олег Олександрович (Volkswagen Polo, Hyundai Getz)
 • Рекомендую
  Шурма Микола Миколайович 07 січня 2019, 15:35

  Дуже гарний інструктор. Брав уроки і на механіці, і на автоматі. Якісні пояснення, величезне терпіння :) , розбір дорожніх ситуацій. Принцип паркування розтлумачив шикарно. Всіляко рекомендую.

  Оцінка:
  5
 • Білявська Олена 04 січня 2019, 20:55

  Віктор Павлович - найтерплячіша людина! Професіоналізм на найвищому рівні. Навчить їзди навіть тупого, сліпого і глухого. Почуття гумору присутнє- з такою людиною не нудно навчатися

  Оцінка:
  5
 • Професійний і добросердечний
  Наумов Геннадій 14 грудня 2018, 23:10

  Знаю точно, чого не може Віктор Трохимович! Не може кричати, не може бути грубим, не може "забити" на учня і навчання, не може використовувати час занять на власні справи, не може замість півтори години іздити годину і ще багато чого подібного. Він просто цього не вміє, тому що на перше місце ставить не себе, а учня. Віктор Трохимович веде до успіху так уміло, що те, чого не міг вчора, сьогодні вже можеш без проблем. Крок за кроком він передає свій досвід, делікатно сприймає учнівські огріхи і не пропустить того, що є важливим і що треба обов'язково засвоїти. Поряд з ним почуваєшся легко, без напруження та страху, поступово приходить впевненість у своїх силах. А якщо почнеш гнути кирпу, що стаєш новоспеченим асом водіння, то Віктор Трохимович знайде таке перехрестя, що швидко повернешся в реальність. Бажаю, щоб АВТОДОР залатав всі ями на Нивках, щоб Віктору Трохимовичу було легше працювати з нами на дорогах.

  Оцінка:
  5
 • Замечательный инструктор
  Петренко Ірина 31 жовтня 2018, 19:20

  Восхищаюсь терпением этого человека!! Мастер своего дела!! Именно такой должен быть инструктор,занятия проходят спокойно доступно!! Огромное вам спасибо Максим Анатольевич!!

  Оцінка:
  5
 • Дідковська Оксана 29 жовтня 2018, 14:32

  Велика подяка інструктору Дмитру Вікторовичу – професіоналу і майстру своєї справи. Завдяки йому, його безмежному терпінню і повазі до учнів практичні заняття проходили спокійно і невимушено. Жодного разу я не відчула страху перед дорогою. І навіть у складних ситуаціях, коли була думка кинути все, Дмитро Вікторович знаходив потрібні слова, щоби я знову відчула себе впевнено і продовжила навчання.

  Оцінка:
  5
 • Рекомендую!
  Борисовець Юлія 20 жовтня 2018, 21:46

  Отличная школа! Хочу сказать огромное спасибо за достойное обучение! Отдельное спасибо инструктору по вождению Дмитрию Викторовичу. Позитивный, грамотный и ОЧЕНЬ терпеливый человек. Лучший инструктор! Рекомендую всем будущим ученикам!

  Оцінка:
  5
 • Професіонал своєї справи!
  Хоменко Ірина 05 вересня 2018, 18:41

  Хочу висловити слова подяки Віктору Павловичу! Це людина, в якій професіоналізм переплітається з відповідальністю, уважністю, індивідуальнім підходом та рішучістю в поєднанні з чудовим почуттям гумору. Під час навчання Віктор Павлович чудово прививає навички звертати уваги на знаки, дорожню обставновку, виконувати вірний алгоритм дій, необхідний для керування авто як професіонал. Тому, всім хто бажає реалізувати знання на практиці - це вірний вибір інструктора!!

  Оцінка:
  5
 • Бондаренко Олена Сергіївна 01 вересня 2018, 12:37

  Хочу подякувати Дмитра Вікторовича ) Дуже цікавий та відданий своїй справі інструктор! Всі практичні заняття промайнули швидко та корисно . За чей час Дмитро Вікторович терпляче та доступно пояснював всі питання/правила на дорозі. Цей досвід дуже цінний.

  Оцінка:
  5