Дмитро Вікторович

Дмитро Вікторович

11
Додати відгук

Стаж роботи інструктором: 20 років

Daewoo Lanos (115 грн за академ. годину)

Про себе

Якщо Вам необхідно навчитися водити автомобіль в реальних міських умовах, буду радий Вам допомогти. Я не кричу на учнів, навчання проходить в спокійній комфортній обстановці. У програму занять входить все необхідне початківцям і водіям, які мають невеликий досвід водіння (техніка повороту керма робота з педалями, паралельну парковку, в'їзд в бокс, розворот в обмеженому просторі, змійка, рух у жвавому міському потоці, перестроюванням та обгін, грамотне маневрування, відпрацювання маршрутів).

На моїх уроках Ви навчите́ся:

 • керувати автомобілем впевнено і безаварійно;
 • передбачати дії інших учасників дорожнього руху;
 • прийомам паркування автомобіля;
 • їздити заднім ходом;
 • виконувати обгін та перестроювання;
 • відслідковувати дорожню обстановку за допомогою зеркал заднього виду;
 • розуміти габарити свого автомобіля;
 • безпечно виконувати екстрене гальмування;
 • вибирати оптимальну дистанцію;
 • та багато чому іншому.

На заняттях, крім водіння, обговорюються питання, пов'язані з розумінням Правил дорожнього руху, розбираються конкретні ситуації, що виникають під час уроку, даються докладні пояснення. Буду радий бачити Вас серед моїх учнів!

 • Дідковська Оксана 29 жовтня 2018, 14:32
  Велика подяка інструктору Дмитру Вікторовичу – професіоналу і майстру своєї справи. Завдяки йому, його безмежному терпінню і повазі до учнів практичні заняття проходили спокійно і невимушено. Жодного разу я не відчула страху перед дорогою. І навіть у складних ситуаціях, коли була думка кинути все, Дмитро Вікторович знаходив потрібні слова, щоби я знову відчула себе впевнено і продовжила навчання.
  5
 • Рекомендую!
  Борисовець Юлія 20 жовтня 2018, 21:46
  Отличная школа! Хочу сказать огромное спасибо за достойное обучение! Отдельное спасибо инструктору по вождению Дмитрию Викторовичу. Позитивный, грамотный и ОЧЕНЬ терпеливый человек. Лучший инструктор! Рекомендую всем будущим ученикам!
  5
 • Бондаренко Олена Сергіївна 01 вересня 2018, 12:37
  Хочу подякувати Дмитра Вікторовича ) Дуже цікавий та відданий своїй справі інструктор! Всі практичні заняття промайнули швидко та корисно . За чей час Дмитро Вікторович терпляче та доступно пояснював всі питання/правила на дорозі. Цей досвід дуже цінний.
  5
 • Подяка
  Гуменюк Наталія 15 серпня 2018, 13:58
  2,5 місяці навчання в автошколі промайнули як один день. Особливо приємно було мати поряд такого інструктора, як Дмитро Вікторович. Відповідальний, наполегливий, врівноважений, інструктор з великої літери, людина, яка терпляче вкаже вам на усі "мінуси", навіть у 10 раз, прагне зробити з учня водія, з яким не страшно і не соромно їхати по одній дорозі. Дякую за уроки водіння.
  5
 • Басанько Оксана 15 серпня 2018, 12:20
  Велике дякую Дмитрові Вікторовичу, за ту важку працю, що він на себе покладає! З першого заняття страх, який був до навчання у школі пройшов, тому що відчувала велику підтримку свого інструктора, а це найголовніше! Дмитро Вікторович - професіонал з великої літери, спокійний, терплячий, уважний чоловік. Заняття пролітали як одна мить і тільки на позитивній хвилі. Раніше боялася водити, думала, не моє, не впораюся, не полюблю, тепер впевнена в собі! Дуже рада, що потрапила саме до нього на практику!
  5
 • Всем рекомендую!
  Півненко Тетяна 11 червня 2018, 15:42
  Дмитрий Викторович - супер-инструктор! Подходит к обучению терпеливо, грамотно и с юмором. Вовремя указывает на ошибки, профессионал в своем деле. Спасибо большое за терпение, понимание и ценные советы. Рекомендую всем именно этого инструктора!
  5
 • Отличный инструктор
  Ворфлік Олена 22 травня 2018, 11:51
  Рекомендую всем, кто хочет научиться безопасному вождению авто! Дмитрий Викторович ОТЛИЧНЫЙ инструктор: терпеливый, грамотный и профессиональный. Умеет найти подход к каждому! Всегда доступно и понятно объясняет выполнение различных маневров, если нужно повторит не один раз. Дмитрий Викторович поможет преодолеть страх и поверить в себя. ОГРОМНОЕ ВАМ СПАСИБО!!!
  5
 • Майстер своєї справи
  Озерська Любов 17 травня 2018, 21:00
  Хочу подилитись з вами своіми враженнями про чудового інструктора, майстра своєї справи Дмитра Вікторовича. Величезне вам дякую за наші уроки водіння. Дмитро Вікторович не тільки навчить вас безпечно і гарно водити авто, а і розповість як порозумітись з іншими водіями. Всім, хто справді хоче водити, рекомендую саме цього інструктора.
  5
 • Башинский Дмитро 01 травня 2018, 11:58
  Хороший инструктор,хорошо обучает не кричит указывает на ошибки,присутствует хороший позитивный юмор обучение происходит не в напряжении. Спасибо большое.)
  5
 • Шабаш Марина 28 квітня 2018, 21:44
  Хочу выразить огромную благодарность Дмитрию Викторовичу за уроки вождения и обучению парковке! Благодаря его советам страх вождения ушел. Он указывает на ошибки и доходчиво, СПОКОЙНО объясняет как их устранить. Очень пунктуальный, ни разу не заставил себя ждать. Все занятия проходили в комфортной обстановке. Спасибо огромное за терпение и ценные советы!
  5
 • Абдуллаєва Юлія 27 квітня 2018, 15:49
  Дмитрий Викторович - самый лучший инструктор. Настоящий!!Профессионал своего дела. Мудро и последовательно, настойчиво, но терпеливо научит вас водить в условиях нашего города и не боятся автомобиля и дороги :)
  5
Форма відгуку доступна лише зареєстрованим учням цього інструктора.

Сервіс «Квитанція» допоможе створити та роздрукувати квитанцію для оплати штрафів за порушення ПДР