Автошкола "Центр Промінь"

курси водіїв категорії:

Форми навчання: Вихідного дня, Ранкова, Вечірня

Викладання ПДР в автошколі Комп'ютерний клас

Про автошколу

Автошкола "Центр Промінь" проводить підготовку водіїв категорії "В" у Києві (Виноградар, Вітряні Гори). Ми пропонуємо найкращі ціни у поєднанні з високою якістю навчання. Вартість теоретичного навчання складає 2900 грн (два заняття на автотренажерах включено у вартість навчання). Вартість практичного навчання складає 300 грн за один урок тривалістю дві академічні години.

Таким чином, повна вартість навчання складе 8900 грн. Оплата навчання здійснюється частинами. У вартість не входить медична довідка для водіїв (орієнтовно 250 грн), навчальна література (орієнтовно 150 грн), платежі, які вносяться після складання іспитів у територіальному сервісному центрі МВС (орієнтовно 250 грн).

Стандартна програма навчання водіїв категорії "В" (легковий автомобіль) на усій території України складає 20 занять (40 академічних годин) для усіх без виключення автошкіл. Автошколи, які пропонують меньшу кількість практичних занять, порушують умови акредикатиції, а видане після навчання по "скороченій" програмі посвідчення водія може бути анульоване.

Зверніть увагу! Наша автошкола є єдиною в районі житлових масивів "Виноградар" та "Вітряні гори" з діючою ліцензією Міністерства освіти і науки України.

Наші переваги:

  1. 1. Працюємо з 1997 року; 
  2. 2. Розташовані у власному приміщенні; 
  3. 3. Використовуємо сучасні технології підготовки; 
  4. 4. Досвідчені викладачі та інструктори; 
  5. 5. Чинна офіційна акредитація ГСЦ МВС України;
  6. 6. Найкраще співвідношення ціни та якості;
  7. 7. Знижка 50% на 3D відео уроки з ПДР;
  8. 8. Можлива оплата частинами.

Ми є однією з небагатьох автошкіл у місті Києві, де ви можете пройти навчання українською мовою. Для людей з "плаваючим" графіком є опціональна послуга доступу до відео уроків онлайн. 

Як ми навчаємо теорії - приклади реальних уроків

Урок проводить Євгеній Максименко


Урок проводить Максим МорозРульові та автотренажери, у нашій автошколі, є стандартною складовою підготовки.

Навчання техниці правильного руління в автошколі

Навчання основам руління в автошколі

Навчання на автоавтотренажері в автошколі

Ознайомтеся з нашими інструкторами та відгуками про них.

Для навчання необхідні наступні документи: 1. Заява, 2. Договір, 3. Дві фотокартки паспортного розміру, 4. Копія паспорта та ідентифікаційного коду, 5. Медична довідка для водіїв.

Пропонуємо придбати подарунковий сертифікат на навчання.

Подарочный сертификат автошкола

Також, проводимо підготовку судноводіїв в Києві та Черкасах. Якщо Вам потрібні права на моторний човен або катер, звертайтеся до нас! Подробиці на сайті sudno.com.ua.

Адреса автошколи на карті: