Відгуки про автошколу

87 відгуків про автошколу
 • Чудова автошкола, доступне подання матеріалу та турботливі викладачі
  Юлия Наконечная 08 грудня 2020, 11:56

  Хочу висловити щиру подяку інструктору з водіння Максиму Анатолійовичу - найкращий інструктор, чарівник який витирає з пам’яті всі страхи і невпевненість!!! Людина,яка викладається на всі сто!!! Іноді, мені здавалось, що він вірить у мене і мої можливості більше, ніж я сама) Окрема подяка викладачу теоретичної частини за високий рівень професіоналізму, підтримку, допомогу та віру у своїх учнів) До приходу у автошколу, я узагалі не вміла їздити на авто і не володіла знаннями ПДР. Команда цієї автошколи справді навчає, надихає та дбає про своїх учнів. Я жодного разу не пошкодувала про свій вибір) Щиро дякую Вам!!! ВИ НАЙКРАЩІ!!! РЕКОМЕНДУЮ!!!!!

  Оцінка:
  5
 • Все починалось гарно, а закінчилось не дуже
  Наталя Ткачук 15 жовтня 2020, 09:52

  Перше знайомство зі школою було надзвичайно приємним, Світлана привітно розповіла про можливості та варіанти навчання. Я вибрала онлайн навчання яке почалось в кінці лютого. Така форма мені подобалась, адже можна було комбінувати роботу та теорію, за допомогою додатку спокійно проходити тести в метро чи тролейбусі. В цьому плані дуже доступно, зрозуміло і зручно! Потім почався карантин і навчання в автошколі зупинилось. Мій онлайн доступ був відкритим і я продовжила навчання. Згодом почала займатись практичними заняттями з Олегом Олександровичем. Чудовий викладач, з прекрасним відчуттям гумору. Не скажу що мені давалось легко практичне навчання, але згодом додалась впевненість в рухах та рішеннях. Після закінчення практики я готова була здавати внутрішній екзамен, і тут почалось найцікавіше. По-перше школа подала документи нашої групи на 3 тижні пізніше, і офіційно заняття почались тоді коли і почався карантин. Тобто після пройдення програми я чекала більше 1,5 місяця щоб здати екзамен в школі. Після здачі знову таки треба було очікувати більше аніж тиждень щоб записатись в МРЕО. Ніякого супроводу в школі немає, повна дезорганізація в цьому плані, щоб записать в МРЕО я дзвонила щонаймеше 30 раз аби прийняли мій дзвінок. Ну і знову ж таки потрібно чекати в черзі на езамен щонаймешне 1,5 тижня. Через великий перерив потрібно було брати додаткові заняття, аби відновити навички. І процес навчання перетворився на гумову резину. Мені вже кортілося здати і забути це жахіття. Прошу більше уваги приділити саме організаціїї практичної частини, на жаль після школи залишились не найкращі спогади.

  Відповідь

  Доброго дня. Дуже шкода, що ваші спогади акцентуються на питаннях, на які автошкола має мінімальний вплив або зовсім не має впливу (карантин, черги у ТСЦ). Політика нашої школи завжди базувалась на повазі по людини і її індивідуального графіку запису на іспити. Ви були зареєстровані через 10 днів після отримання вами медичної довідки і посилання на групу є абсолютно некоректним. Під час карантину ви отримали доступ онлайн у форматі, який не надає жодна інша автошкола. Як ви розумієте, не від нас залежав місяць карантину, брак персоналу у ТСЦ і величезні черги, що утворились у ТСЦ внаслідок карантину. В ситуації великих черг опинились УСІ автошколи Києва. На жаль, жодного разу ви не звертались до адміністрації з приводу допомоги щодо запису на іспит у ТСЦ. Але ми зробили висновки із цієї ситуації і на наступні іспити у ТСЦ записуємо групою.

  Оцінка:
  2
 • Всем советую эту автошколу!
  Алина 12 березня 2020, 01:18

  Хорошая автошкола! Благодарю Мороза Максима Владимировича за особое отношение к каждому учащемуся! Наталье Александровне спасибо за теоретические уроки,каждый раз было очень интересно! Спасибо Светлане администратору,всегда получала ответы на все возникшие вопросы. Особое спасибо инструктору Александру Павловичу, рекомендую всем, замечательный человек, доходчиво объясняет, если что сделал не так, не кричит а нормально разъясняет, и что не мало важно, при сдаче экзамена чувствуешь поддержку. 👍

  Оцінка:
  5
 • Дякую автошколі "Промінь"
  Недибалюк Алла 11 березня 2020, 14:19

  Дякую всім працівникам автошколи "Центр Промінь". Особлива подяка Віктору Павловичу. Більш спокійного, доброго, людяного професіонала з великої літери я ще не зустрічала... Дай Бог йому здоров'я та достатку... дякую вам ... і нехай на вашій дорозі зустрічаються лише достойні вам люди...обіймаю Вас.

  Оцінка:
  5
 • Рекомендую
  Лисянська Оксана 18 листопада 2019, 18:21

  Проминув час мого навчання в автошколі Центр Промінь. Враження - тільки позитивні. Хочу подякувати усім, хто працює у автошколі. Теорію викладав Євген Вікторович - чітко, логічно, доступно, розбираючи кожну дорожню ситуацію, акцентуючи увагу на цифрах. Рекомендую усім, хто хоче досконально знати пдр. Крім того, в інтернеті є лекції Євгена Вікторовича і практикуми. Це дуже допомагає при підготовці. Відеоуроки є і на сайті школи. До екзамену допуск - здати усі заліки по кожній темі, 4 загальні і 2 комплексні по 150 питань. Таким чином учень відпрацьовує усі питання теорії. На сайті школи можна необмежено тренуватися проходити тести, причому з поясненнями. Окрема подяка інструктору з водіння Дмитру Вікторовичу. Мені 48 і я до навчання ніколи не сідала за кермо. Машина з механічною коробкою передач. Спочатку не все виходило, хвилювалася, боялася , але Дмитро Вікторович терпляче пояснював кожен маневр, вчив читати дорожню обстановку, прораховувати свої дії наперед. Вказував на помилки і пояснював, як їх виправити. А найголовніше - запевняв, що у мене все вийде. І справді, почала розуміти, що потрібно робити за кермом, стала впевненіше їздити. Дмитро Вікторович - професіонал своєї справи, має великий досвід і вміє передати знання учням. Хто хоче навчитися водінню з нуля - це до нього. Хочеться побажати автошколі Центр Промінь, викладачам і інструкторам процвітання і багато вдячних учнів. Рекомендую цю школу усім, хто планує отримати посвідчення водія.

  Відповідь

  Від імені усього колективу автошколи, дякую за Ваш відгук і за те, що вибрали саме нашу автошколу. З повагою, Максим Мороз

  Оцінка:
  5
 • Рекомендую
  Ирина 24 серпня 2019, 18:44

  Выбирая между двумя автошколами на Виноградаре остановила свой выбор на школе "Проминь". И не пожалела! Преподавательский состав супер! Особая благодарность инструктору Максиму Анатольевичу и преподавателю теории Наталье Александровне за их стиль обучения и вложенные знания! На каждом занятии по теории Наталья Александровна всегда все очень понятно и доходчиво объясняла! Также большое спасибо за уроки вождения Максиму Анатольевичу. Всегда спокоен, уравновешен, если что-то не понимала ( а это было часто :) ) объяснит, покажет и самое главное некогда не кричал! Теорию я сдала с первого раза как в автошколе так и в МРЕО, а вождение со второго (заезд в гараж с первого раза не получился)! Руководству школы спасибо за варианты прохождения тестов по теории как в личном кабинете так и в мобильной версии! Это очень удобно! Немного не понравилось, что обучение на тренажере у Елены в вопросе "как крутить руль" не совпадает с тем, как учит инструктор! Мне пришлось потратить время, чтобы переучится! Еще не понравились организационные вопросы! Очень долго подбирался администратором мне инструктор. Хотелось бы пожелать школе и ее преподавателям и инструкторам успехов и процветания! А тем кто не может определится со школой прийти в "Проминь" и стать профессионалом! Вам тут в этом помогут!

  Відповідь

  Дякуємо за Ваш відгук. Ми обов'язково врахуємо побажання!

  Оцінка:
  5
 • Рекомендую автошколу "Промінь"
  Олена Петровська 08 червня 2019, 22:22

  Готують якісно, викладання теорії на вищому рівні. Інструктори з практичного водіння майстри своєї справи, дуже терплячі та інтелегенті! Навчання пройшло з задоволенням!

  Оцінка:
  5
 • ***
  Аня 08 червня 2019, 17:58

  Навчалася у цій автошколі залишилася задоволена. Сподобалась викладач Наталія Олександрівна, активна, весела, спільну мову знайти легко було, хвилювалася за знання кожного, перевіряла д. з. . Вважаю, що автотренажер потрібний на декілька занять максимум,для того щоб освоїтись до авто. Викладач автотренажеру ігнорував запитання, а якщо відповідав то тим, що це пізніше на наступне заняття,дуже нудно і одне те саме по сто разів повторював, було не цікаво.

  Оцінка:
  4
 • Рекомендую. Якісно.
  Микола 07 січня 2019, 15:32

  Рекомендую цю школу, навіть якшо добиратися далеко. Мені сподобалось: - наявність тренажерів, на яких можна напрацювати базові рефлекси (для механіки), спробувати симуляцію купи дорожніх умов і ситуацій - якісні пояснення ПДР. Особлива подяка Максиму Володимировичу - наявність відеоуроків - велика кількість тестів - можливість проходити тести за темами, в онлайні, в мобільному застосунку - наявність особистого кабінета онлайн з усією потрібною інформацією щодо навчання - ведення групи в мобільному застосунку для повідомлень - заняття з практичного водіння. Особлива подяка Олександру Павловичу Дуже вдячний за навчання.

  Оцінка:
  5
 • Спасибо Проминь
  Руслан 30 грудня 2018, 18:48

  Добрый вечер! Хочу сказать что автошкола Проминь очень отличная! Сказать большое спасибо хочу Морозу Максиму как руководителю этой автошколы требование большие но оно того стоит. Огромное спасибо за достойное обучение преподавателю теории Евгению Викторовичу, темы уроков усваивались быстро, особо и понятно. Отдельное спасибо инструктору по вождению Олегу Александровичу. Позитивный, грамотный, терпеливый человек. Лучший инструктор! Рекомендую всем не пожалеете человек знает свою работу на все 100%.

  Оцінка:
  5
Форма для відгуку відображається лише зареєстрованим учням автошколи