Відгуки про автошколу

85 відгуків про автошколу
  • Всем советую эту автошколу!
    Алина 12 березня 2020, 01:18

    Хорошая автошкола! Благодарю Мороза Максима Владимировича за особое отношение к каждому учащемуся! Наталье Александровне спасибо за теоретические уроки,каждый раз было очень интересно! Спасибо Светлане администратору,всегда получала ответы на все возникшие вопросы. Особое спасибо инструктору Александру Павловичу, рекомендую всем, замечательный человек, доходчиво объясняет, если что сделал не так, не кричит а нормально разъясняет, и что не мало важно, при сдаче экзамена чувствуешь поддержку. 👍

    Оцінка:
    5
  • Дякую автошколі "Промінь"
    Недибалюк Алла 11 березня 2020, 14:19

    Дякую всім працівникам автошколи "Центр Промінь". Особлива подяка Віктору Павловичу. Більш спокійного, доброго, людяного професіонала з великої літери я ще не зустрічала... Дай Бог йому здоров'я та достатку... дякую вам ... і нехай на вашій дорозі зустрічаються лише достойні вам люди...обіймаю Вас.

    Оцінка:
    5
  • Рекомендую
    Лисянська Оксана 18 листопада 2019, 18:21

    Проминув час мого навчання в автошколі Центр Промінь. Враження - тільки позитивні. Хочу подякувати усім, хто працює у автошколі. Теорію викладав Євген Вікторович - чітко, логічно, доступно, розбираючи кожну дорожню ситуацію, акцентуючи увагу на цифрах. Рекомендую усім, хто хоче досконально знати пдр. Крім того, в інтернеті є лекції Євгена Вікторовича і практикуми. Це дуже допомагає при підготовці. Відеоуроки є і на сайті школи. До екзамену допуск - здати усі заліки по кожній темі, 4 загальні і 2 комплексні по 150 питань. Таким чином учень відпрацьовує усі питання теорії. На сайті школи можна необмежено тренуватися проходити тести, причому з поясненнями. Окрема подяка інструктору з водіння Дмитру Вікторовичу. Мені 48 і я до навчання ніколи не сідала за кермо. Машина з механічною коробкою передач. Спочатку не все виходило, хвилювалася, боялася , але Дмитро Вікторович терпляче пояснював кожен маневр, вчив читати дорожню обстановку, прораховувати свої дії наперед. Вказував на помилки і пояснював, як їх виправити. А найголовніше - запевняв, що у мене все вийде. І справді, почала розуміти, що потрібно робити за кермом, стала впевненіше їздити. Дмитро Вікторович - професіонал своєї справи, має великий досвід і вміє передати знання учням. Хто хоче навчитися водінню з нуля - це до нього. Хочеться побажати автошколі Центр Промінь, викладачам і інструкторам процвітання і багато вдячних учнів. Рекомендую цю школу усім, хто планує отримати посвідчення водія.

    Відповідь

    Від імені усього колективу автошколи, дякую за Ваш відгук і за те, що вибрали саме нашу автошколу. З повагою, Максим Мороз

    Оцінка:
    5
  • Рекомендую
    Ирина 24 серпня 2019, 18:44

    Выбирая между двумя автошколами на Виноградаре остановила свой выбор на школе "Проминь". И не пожалела! Преподавательский состав супер! Особая благодарность инструктору Максиму Анатольевичу и преподавателю теории Наталье Александровне за их стиль обучения и вложенные знания! На каждом занятии по теории Наталья Александровна всегда все очень понятно и доходчиво объясняла! Также большое спасибо за уроки вождения Максиму Анатольевичу. Всегда спокоен, уравновешен, если что-то не понимала ( а это было часто :) ) объяснит, покажет и самое главное некогда не кричал! Теорию я сдала с первого раза как в автошколе так и в МРЕО, а вождение со второго (заезд в гараж с первого раза не получился)! Руководству школы спасибо за варианты прохождения тестов по теории как в личном кабинете так и в мобильной версии! Это очень удобно! Немного не понравилось, что обучение на тренажере у Елены в вопросе "как крутить руль" не совпадает с тем, как учит инструктор! Мне пришлось потратить время, чтобы переучится! Еще не понравились организационные вопросы! Очень долго подбирался администратором мне инструктор. Хотелось бы пожелать школе и ее преподавателям и инструкторам успехов и процветания! А тем кто не может определится со школой прийти в "Проминь" и стать профессионалом! Вам тут в этом помогут!

    Відповідь

    Дякуємо за Ваш відгук. Ми обов'язково врахуємо побажання!

    Оцінка:
    5
  • Рекомендую автошколу "Промінь"
    Олена Петровська 08 червня 2019, 22:22

    Готують якісно, викладання теорії на вищому рівні. Інструктори з практичного водіння майстри своєї справи, дуже терплячі та інтелегенті! Навчання пройшло з задоволенням!

    Оцінка:
    5
  • ***
    Аня 08 червня 2019, 17:58

    Навчалася у цій автошколі залишилася задоволена. Сподобалась викладач Наталія Олександрівна, активна, весела, спільну мову знайти легко було, хвилювалася за знання кожного, перевіряла д. з. . Вважаю, що автотренажер потрібний на декілька занять максимум,для того щоб освоїтись до авто. Викладач автотренажеру ігнорував запитання, а якщо відповідав то тим, що це пізніше на наступне заняття,дуже нудно і одне те саме по сто разів повторював, було не цікаво.

    Оцінка:
    4
  • Рекомендую. Якісно.
    Микола 07 січня 2019, 15:32

    Рекомендую цю школу, навіть якшо добиратися далеко. Мені сподобалось: - наявність тренажерів, на яких можна напрацювати базові рефлекси (для механіки), спробувати симуляцію купи дорожніх умов і ситуацій - якісні пояснення ПДР. Особлива подяка Максиму Володимировичу - наявність відеоуроків - велика кількість тестів - можливість проходити тести за темами, в онлайні, в мобільному застосунку - наявність особистого кабінета онлайн з усією потрібною інформацією щодо навчання - ведення групи в мобільному застосунку для повідомлень - заняття з практичного водіння. Особлива подяка Олександру Павловичу Дуже вдячний за навчання.

    Оцінка:
    5
  • Спасибо Проминь
    Руслан 30 грудня 2018, 18:48

    Добрый вечер! Хочу сказать что автошкола Проминь очень отличная! Сказать большое спасибо хочу Морозу Максиму как руководителю этой автошколы требование большие но оно того стоит. Огромное спасибо за достойное обучение преподавателю теории Евгению Викторовичу, темы уроков усваивались быстро, особо и понятно. Отдельное спасибо инструктору по вождению Олегу Александровичу. Позитивный, грамотный, терпеливый человек. Лучший инструктор! Рекомендую всем не пожалеете человек знает свою работу на все 100%.

    Оцінка:
    5
  • Рекомендую
    Левченко Ирина 30 листопада 2018, 12:25

    Когда пришла на первое занятие, то была приятно удивлена подачей информации. Здесь вы не встретите ни доски, ни мелочков, ни нарисованных непонятных загогулин обозначающих автомобили. Материал подается в формате наглядных ситуаций, с разных ракурсов и положения относительно дороги и настолько доступно, что по сути даже тетрадь не понадобилась! Преподаватель по теории, Евгений Викторович, на своих лекциях доступно, понятно и качественно рассказывает и вносит все пункты ПДР. После его лекций ученикам остается только "глотнуть пережеванную информацию". Спасибо! Отдельное спасибо инструктору по вождению Дмитрию Викторовичу. Когда ты понимаешь, что твоему инструктору не безразлично научишься ты или нет, когда тебя действительно УЧАТ как вести себя на дороге в совершенно разных ситуациях, когда ты доверяешь своему инструктору, то и вождение становится в радость, и "страшные" машинки на дорогах не кажутся такими уж "страшными"! Спасибо Вам за полученный опыт! Должна отметить и саму школу. Тренажеры - это реально круто для тех, кто первый раз садится за руль. После нескольких занятий на тренажере, когда садишься за руль авто на дороге, ты имеешь представление что нужно делать. Возмозность на сайте школы онлайн подготовки, попробовать себя в тестах, пройти вопросы по билетам - дело только за вашим желанием... Подводя итоги могу сказать, что буду рекомендовать Автошколу "Центр Проминь" как одну из сильных автошкол. Большое вам спасибо!

    Оцінка:
    5
  • Рекомендую
    Дідковська Оксана 29 жовтня 2018, 14:08

    Велика подяка всьому колективу автошколи. Ніколи не бачила себе за кермом автомобіля і навіть не очікувала, що в житті буде потреба мати права. За порадами знайомих та відгуками на сайті обрала саме цю школу і ні разу не пожалкувала. Теоретичні заняття завдяки чудовому лектору і майстру свого діла Євгену Вікторовичу проходили цікаво, змістовно і швидко. Завдяки інструктору Дмитру Вікторовичу - великому професіоналу, його безмежному терпінню і повазі до учнів практичні заняття проходили спокійно і невимушено. Жодного разу я не відчула страху перед дорогою. І навіть у складних ситуаціях, коли була думка кинути все, Дмитро Вікторович знаходив потрібні слова, щоби я знову відчула себе впевнено і продовжила навчання. Окрема подяка за можливість в особистому кабінеті проходити тестування з ПДР – це не тільки дає змогу краще засвоїти правила, але й допомагає при підготовці до екзаменів. Успіхів вам!

    Оцінка:
    5
Форма для відгуку відображається лише зареєстрованим учням автошколи