• Тест з ПДР Онлайн

  Тест з ПДР Онлайн

  Тест з ПДР онлайн, допоможе підготуватися до іспиту та перевірити знання з Правил дорожнього руху. Повна відповідність офіційному іспиту у 2021 році.

 • Мобільний застосунок для Android та iOS

  Застосунок для Android та iOS

  Усі офіційні питання 2021 з поясненнями, коментарі та ілюстрації до ПДР, правовий помічник, перелік штрафів.

 • ПДР України

  Правила дорожнього руху

  ПДР України 2021 з функцією пошуку, картинками дорожніх знаків, дорожньої розмітки, системою перехресних посилань та підказок.

 • Автошкола у Києві

  Наша автошкола

  Курси водіїв категорії "В" у Києві. Тут Ви можете переглянути інформацію про автошколу, прочитати відгуки або залишити свій.

Водій і закон
Водій і закон

Таблиця штрафів за порушення ПДР та реквізити для їх сплати для усіх регіонів України, законодавство для юридичного захисту водія.

Активуйте «Premium» і отримайте доступ до повного функціоналу сайту і мобільних застосунків

2,5 місяці навчання в автошколі промайнули як один день. Особливо приємно було мати поряд такого інструктора, як Дмитро Вікторович. Відповідальний, наполегливий, врівноважений, інструктор з великої літери, людина, яка терпляче вкаже вам на усі "мінуси", навіть у 10 раз, ... Гуменюк Наталія

Проминув час мого навчання в автошколі Центр Промінь. Враження - тільки позитивні. Хочу подякувати усім, хто працює у автошколі. Теорію викладав Євген Вікторович - чітко, логічно, доступно, розбираючи кожну дорожню ситуацію, акцентуючи увагу на цифрах. Рекомендую усім, ... Лисянська Оксана