• Мобільний застосунок для Android та iOS

  Застосунок для Android та iOS

  Усі офіційні питання 2020 з поясненнями, коментарі та ілюстрації до ПДР, правовий помічник, перелік штрафів.

 • Автошкола у Києві

  Наша автошкола

  Курси водіїв категорії "В" у Києві. Тут Ви можете переглянути інформацію про автошколу, прочитати відгуки або залишити свій.

 • ПДР України

  Правила дорожнього руху

  ПДР України 2020 з функцією пошуку, картинками дорожніх знаків, дорожньої розмітки, системою перехресних посилань та підказок.

 • Тест з ПДР Онлайн

  Тест з ПДР Онлайн

  Тест з ПДР онлайн, допоможе підготуватися до іспиту та перевірити знання з Правил дорожнього руху. Повна відповідність офіційному іспиту у 2020 році.

Водій і закон
Водій і закон

Таблиця штрафів за порушення ПДР та реквізити для їх сплати для усіх регіонів України, законодавство для юридичного захисту водія.

Сервіс «мед. комісії для водіїв» допоможе знайти медичну комісію для отримання довідки за формою 083/о у Києві.

2,5 місяці навчання в автошколі промайнули як один день. Особливо приємно було мати поряд такого інструктора, як Дмитро Вікторович. Відповідальний, наполегливий, врівноважений, інструктор з великої літери, людина, яка терпляче вкаже вам на усі "мінуси", навіть у 10 раз, ... Гуменюк Наталія

Проминув час мого навчання в автошколі Центр Промінь. Враження - тільки позитивні. Хочу подякувати усім, хто працює у автошколі. Теорію викладав Євген Вікторович - чітко, логічно, доступно, розбираючи кожну дорожню ситуацію, акцентуючи увагу на цифрах. Рекомендую усім, ... Лисянська Оксана